SZKOLENIA

Poniżej przedstawiam Państwu zakres oferowanych szkoleń.

1. MAKIJAŻ PERMANENTNY:


Historia makijażu permanentnego zaczęła się 2000 lat temu, w Azji. Mieszkańcy tego kontynentu słynęli z bardzo rzadkiego owłosienia bądź nie posiadali go wcale. Stąd też wpadli na pomysł, aby stworzyć jego imitację i zaczęli dorysowywać sobie brwi oraz kreski na powiece.
Za narzędzia służące do wykonywania makijażu permanentnego służyły pręciki bambusa, barwniki oraz włókna jedwabiu. Pigment był wprowadzany pod skórę igłą.

Moda na ten rodzaj makijażu przybrała na sile w 1984 roku w Ameryce Północnej I Europie Zachodniej. To właśnie wtedy na kongresie w Nowym Jorku został on zaprezentowany przez Chinke Czeng Ming Ming.

Współcześnie makijaż permanentny wykonuje się w warunkach sterylnych, dzięki rozwojowi mikropigmentacji i nowoczesnym urządzeniom. To sprawia, że może on zostać wykonany niezwykle precyzyjnie i praktycznie bezboleśnie.

Wskazania do wykonania makijażu permanentnego:
- poprawa kształtu brwi, oczu i ust,
- korekta blizn pooperacyjnych,
- stosowany jest również w schorzeniach dermatologicznych.

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego:
- choroby skóry,
- cukrzyca,
- infekcje,
- nadciśnienie,
- nowotwór.

2. LASER:


laser2
Dzięki laserowi IPL możemy zamknąć nasze naczynia krwionośne, usunąć owłosienie oraz przebarwienia. Służy także do zabiegu fotoodmładzania, leczenia trądziku pospolitego i różowatego, jak również stanów zapalnych. Ponadto stosowany jest też do peelingu węglowego.
Laser Q-SWITCH ND- YAG - ma zastosowanie w usuwaniu nieudanych tatuaży, plam starczych, makijażu permanentnego czy też znamion wrodzonych. Ponadto stosuje się go do trwałego usunięcia owłosienia, przebarwień, zmian naczyniowych oraz trądziku.

W moim gabinecie pracuję na laserze 2w1 (połączenie e-light z laserem neodymowym). Model ten pozwala na regulowanie długości impulsu, przez co zabieg jest praktycznie bezbolesny. Zastosowana w nim nowoczesna technologia umożliwia zwiększenie skuteczności zabiegu, naczynia zamykane są w sposób bezinwazyjny. Dodatkowo posiada funkcję fotoodmładzania- objawy starzenia się naszej skóry usuwane są w jednej chwili!

E-light posiada impulsowe źródło światła
E-light emituje wiązkę promieni świetlnych
E-light dopasowane jest do różnych rodzajów skóry

Jak usunąć tatuaż za pomocą tego świetnego lasera?
Laser emituje krótkie impulsy światła pochłaniane przez barwnik tatuażu. Każdy kolor pochłania inną długość fali. Barwnik jest rozrywany i wchłaniany przez skórę. Liczba zabiegów zależy przede wszystkim od ilości tatuażu i koloru, z którego się składa, jak również stopnia jego głębokości. Po samym zabiegu nie należy wystawiać się na słońce, myć się w ten sam dzień czy rozdrapywać powstałych strupów. Nieprzestrzeganie tych zaleceń może doprowadzić do powstania blizn bądź infekcji.

Przeciwwskazania do zabiegów laserowych:
Zabiegi laserowe dość mocno ingerują w naszą skórę dlatego kilka tygodni przed, należy zaprzestać stosowania leków, niektórych ziół oraz kosmetyków. Dodatkowo zabiegom laserowym nie mogą poddawać się osoby o świeżej opaleniźnie, kobiety w ciąży, osoby z bielactwem, opryszczką, cukrzycą czy padaczką.

3. ZABIEGI NA TWARZ:

a.) Oczyszczanie twarzy
Zabieg polegający na zwalczaniu nadmiaru sebum oraz wągrów.
Najpierw ze skóry usuwane są zanieczyszczenia (demakijaż), następnie wykonywany jest peeling w celu usunięcia martwego naskórka. Na tak przygotowaną skórę nakładany jest krem rozmiękczający i kieruje się na nią strumień pary rozszerzającej pory. Po usunięciu zaskórników na twarz aplikowany jest, w kolejności krem łagodzący i ochronny.

b.) Mikrodermabrazja
Zabieg polegający na ścieraniu naskórka za pomocą diamentowych głowic.
Zasysająca pompa wciąga martwy, zrogowaciały naskórek złuszczony kryształkami diamentu. Dzięki temu preparaty stosowane na skórze są lepiej wchłaniane.

Mikrodermabrazja cechuje się wieloma zaletami:
- pobudza produkcję kolagenu,
- skóra szybciej się regeneruje.

Jest szczególnie polecana osobom, przyspiesza się krążenie krwi, wzmacnia się zdolność obronna skóry. Po zabiegu ogólny stan cery znacznie się poprawia, skóra staje się elastyczna, a zaskórniki znikają.
Zabieg mikrodermabrazji można wykonywać nawet kilka razy w miesiącu! Nie należy natomiast robić jej w okresie letnim, ponieważ nasza skóra jest wtedy bardziej narażona na działanie promieni słonecznych i zabieg ten mógłby wywołać skutek niepożądany, jakim jest powstanie przebarwień.
c.) Koagulacja
To koagulacja tkanek o bardzo wysokiej częstotliwości prądu.
Epilacja/ koaqgulacja to alternatywa dla klientów którzy mają kłopoty z nadmiernym owłosieniem, popękanymi naczynkami, włókniakami, brodawkami (tzw. kurzajkami).

d.) Fale radiowe
Radiofrekwencja stosowana jest w kosmetyce w celu odmładzania bądź redukcji tkanki tłuszczowej

e.) Mezoterapia mikroigłowa
Ma na celu usunięcie rozstępów, blizn, przebarwień oraz zmarszczek.

f.) Mezoterapia igłowa
Pobudza skórę, dzięki czemu szybciej się regeneruje. Zabieg sprawi, że stanie się ona bardziej nawilżona, napięta i pełna blasku

g.) Kwas glikolowy
Pozyskuje się go z agrestu, winogrona, jabłek i trzciny cukrowej.
Wpływa na hamowanie aktywności enzymów, doprowadza do rozerwania wiązań komórkowych, sprawia, że skóra staje się bardziej nawilżona. Doprowadza do znacznego polepszenia wyglądu skóry, zmarszczki stają się mniej widoczne, rozjaśniają się przebarwienia. Kwas glikolowy może wywołać działania niepożądane, jakimi są m.in. rumień, pieczenie bądź pęcherzyki.

h.) Kwas owocowy
Pozyskuje się z owoców, warzyw, mleka bądź liści.
Do kwasów owocowych możemy zaliczyć kwas glikolowy, mlekowy i cytrynowy. Ten pierwszy idealnie rozjaśnia przebarwienia. Kwas mlekowy wpływa na elastyczność, cytrynowy zaś chroni przed działaniem wolnych rodników. Po zastosowaniu kwasów owocowych możemy liczyć na efekt bioliftingu czyli odmłodzenia naszej skóry.

i.) Kwas mlekowy
Źródłami kwasu mlekowego jest nie tylko mleko, ale także piwo, jogurt czy pomidory. Stosuje się go do oczyszczania twarzy, nawilża skórę i nadaje jej elastyczność.

j.) Oxybrazja
To inaczej mikrodermabrazja wodno- tlenowa, która polega na złuszczeniu naskórka za pomocą strumienia rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Ten rodzaj peelingu usuwa zaskórniki i zmniejsza łojotok

4. PIERCING:


To niezwykle popularna metoda ozdabiania ucha, języka, warg oraz pępka, do których wprowadza się stalowy kolczyk. Zabieg wykonywany jest w warunkach sterylnych, dzięki czemu jest bezpieczny.

5. PIERCING INTYMNY:


Przekłuwanie miejsc intymnych i zakładanie w powstałych otworach kolczyka.

6. PRZEKŁUWANIE USZU:


To szybki i bezbolesny zabieg wstrzelenia kolczyka w płatek naszego ucha.

7. WYPEŁNIACZE USIECIOWANE I NIEUSIECIOWANE:


To kwas hialuronowy, który pozwala zachować młody i piękny wygląd przez długie lata.

8. STYLIZACJA PAZNOKCI:


a.) Manicure klasyczny i hybrydowy
b.) Pedicure klasyczny i hybrydowy
c.) Żelowanie płytki paznokciowej
d.) Przedłużanie tipsem
e.) Zdobnictwo
f.) Kompleksowa obsługa frezarki

ZADZWOŃ DO NAS: +48 723 145 327